Zlata Adamovská přišla o jeden z největších kšeftů

Tak tohle šaramantní herečka Zlata Adamovská (58) vůbec nečekala. Ačkolivv luxusní pražské klinice Laser Esthetic vlastnila celých čtyřicet devět procent, a dokonce byla dlouhých patnáct let tváří společnosti.

Přitom není vůbec zastánkyní plastických operací a jiných zkrášlovacích zákroků. Ke všemu teď dostala zničehonic z kliniky vyhazov. Souvisí to snad s tím, že ať vypadá Zlata sebelépe, na nějaké vystavování se ve výloze na firemních vizitkách to není? Spolumajitelka je přitom její velmi dobrá letitá kamarádka. Jak jí mohla takhle bodnout kudlu do zad? „Ano. Ukončili jsme spolupráci.

Také vás může zajímat ...

Já nevím, co vám mám na to říct. To je moje věc,“ reagovala podrážděně herečka.

Jejímu sebevědomí to každopádně nepřidá.

Se známým manželem rozhodně nedře bídu.

Dožene ho tchyně k útěku?

Aspoň, že to pro ni není zničující ztráta. I bez peněz z estetické kliniky má velké příjmy z natáčení Ordinace v růžové zahradě 2, kde si měsíčně může přijít až na sto tisíc a také z pronájmů ze společných nemovitostí se svým mužem hercem Petrem Štěpánkem (69), které mají cenu desítek milionů. A aby toho nebylo málo, stará se Zlata o nemocnou maminku. Přímo u sebe doma, kde bydlí i s Petrem.

Její maminka nedávno skončila v nemocnici. Zlata jí sice zajistila pečovatelku, ale stejně je to i pro ni a pro jejího v pořadí už třetího manžela zápřah na plný úvazek. A co na to říká Petr? Ten musí dost možná doma tiše trpět. Zlata má totiž v těchto záležitostech jasno. „Povinnost starat se o rodiče mi přijde naprosto normální.

Navíc žití v několika generacích je moc fajn,“ vyjádřila se herečka.

Jak dlouho to takhle ale vydrží?

Dávno už to není, co to bývalo

Není tak divu, že jejich vztah začíná trochu chladnout. Pro oba je to v pořadí už třetí vztah. Co se to poslední dobou mezi nimi děje? Může za to právě sdílená domácnost s tchyní? Už před časem se vyjádřil, že kdyby se potkali dřív, tak jsou dávno rozvedení, a že při hádce raději rovnou odchází z místnosti.

Co když ale jednou bude hádka tak velká, že se otočí, ale zpátky už nepřijde?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...