Zlata Adamovská: Utekla každému, uteče i Štěpánkovi?

Hvězda Ordinace v růžové zahradě se mužům líbila odjakživa. V mládí vypadala jako víla, vzpomeňme na seriál Sanitka z roku 1984, v němž hrála spanilou Elišku Janderovou, křehkou, submisivní, oddanou. Zlata Adamovská je jiné povahy, oproti mírné Elišce je razantnější a rozhodnější.

Ani její v pořadí již třetí manžel Petr Štěpánek (72) si nemůže být stoprocentně jist, zda jednoho pochmurného dne nenalezne kufry přede dveřmi, v horším případě věci denní potřeby nemilosrdně vyhozené z okna.

Také vás může zajímat ...

Pokud se znelíbí, dojde ke katastrofě srovnatelné se zemětřesením. Zlata utekla v sedmnácti z domova, měla pocit, že v panelovém bytě už jich žije moc. Zamířila k první lásce, tu záhy poslala k vodě, neboť skončila u oltáře s Vadimem Petrovem ml. (63).

Brzy jí začal lézt na nervy pro volnomyšlenkářství a nespolehlivost, a tak letěl. Vypakovala i druhého muže Radka Johna (66), jemuž nevěry přerostly přes hlavu a pořídil si i tajného potomka. Dá se říci, že třetí manžel Štěpánek žije na sopce či tančí mezi vejci. Jestli nebude sekat dobrotu, může se stát cokoli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama