Zlata Adamovská : Zkazí jí bývalý manžel vztah?

Tohle setkání Štěpánek nečekal!

Že zrovna tam potká bývalého, by ji vůbec nenapadlo.

Když se nedávno hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě ZLATA ADAMOVSKÁ (58) se svým manželem PETREM ŠTĚPÁNKEM (68) chystali na 16. ročník cen Trebbia, ještě netušili, jaký šok tam zažijí!

Setkání s exmanželem

Adamovská tam totiž potkala svého bývalého manžela VADIMA PETROVA (38), za nějž se provdala ve svých 20 letech, zřejmě z mladické nerozvážnosti, protože jejich manželství trvalo jen čtyři roky. Ve zlém se prý ale nerozešli. „Jsme stále přátelé, ale nijak pravidelně se nestýkáme,“ řekla Adamovská. To samé tvrdí i bývalý manžel.

„Se Zlatkou jsme nikdy nebyli ve sporu, jen jsme se rozvedli,“ potvrdil. Ovšem pro současného manžela herečky to musel být šok. Většina lidí se nerada seznamuje s bývalými partnery svých drahých poloviček.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...