Zlatá slavice Bílá je zase sama!

Testosteronový anděl před Vánocemi uletěl. Co se mezi hrdličkami stalo?

Byla to láska jako trám! Přesto se nakonec vztah zpěvačky Lucie Bílé (51) s jejím o osmnáct let mladším kolouškem Radkem Filipim (33) ani ne po roce nečekaně rozpadl! Lucka se bývalého fitness trenéra zbavila nejen jako svého milence, ale rovnou i jako road managera a řidiče, kterého jí po celý čas také dělal.

Co se tak najednou pokazilo? Ještě koncem léta to přitom vypadalo, že se zamilovaný páreček bude snad dokonce i brát, když se Lucka ukazovala s nápadným kamínkovým prstýnkem. „Nebavme se prosím o mém soukromí,“ byla velmi skoupá na slovo zlatá slavice.

Jsou pro všechny odstrašující případ!

Přesto tvrdí, že s ostravským zajíčkem zůstane i nadále kamarádka, jak to má ostatně se svými bývalými ve zvyku. Dostala snad strach, že by mohla nakonec dopadnout stejně jako herečka a bývalá principálka Hana Gregorová (65), které se po rozchodu její exkoloušek Ondřej Koptík (34) začal krutě mstít?

Také vás může zajímat ...

Nebo Lucka nebude na Vánoce sama a za rozchod může ještě někdo třetí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...