Zlatý slavík rozdal ohromné jmění?

Premiéra filmu o životě zesnulého zpěváka se opět odložila. Vdova po Karlu Gottovi (†80) Ivana (44) tak nemohla splnit svůj slib a rozhodla se potěšit fanoušky alespoň posledním klipem manžela.

Také vás může zajímat ...

„Přijměte tento dárek od nás i Karla jako naději na lepší časy,“ napsala. V centru dění jsou v poslední době i Gottovy obrazy. Jejich cena se astronomicky zvyšuje, možná i proto, že jich na trhu moc není. Sám své obrazy nikdy neprodával, ale obdarovával jimi přátele a známé.

Jeho pěvecký talent byl nesrovnatelně vyšší než malířský, ale o díla zájem roste a cena už šplhá ke dvěma milionům. Je jen otázka času, kdy se kolem obrazů strhnou další dohady o jejich pravosti, neboť nikdo neví, kolik jich Mistr opravdu namaloval.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...