Zlepšete si náladu

Potřebujete se zbavit úzkosti a deprese? Máme pro vás recept na blahodárné čaje, které působí téměř okamžitě.

Meduňková dávka energie

Také vás může zajímat ...

Připravte si čajovou lžičku meduňky lékařské a 150 ml vroucí vody. Do šálku nasypejte jednu čajovou lžičku sušené meduňky a zalijte ji vroucí vodou. Nechte deset až patnáct minut louhovat, pak sceďte a máte hotovo. Meduňkový čaj pijte až třikrát denně, klidně dlouhodobě.

Pro dobrou mysl

Smíchejte jednu čajovou lžičku meduňky lékařské a lžičku dobromysli. Zalijte 100 ml vroucí vody, nechte deset minut louhovat a pak přeceďte. Čaj popíjejte teplý.

Kopřivy a pampelišky na povzbuzení

Co budete potřebovat? Zhruba 50 g březového listí, 50 g kopřivového listí, 50 g pampeliškové natě a 50 g petrklíčového květu. Všechny bylinky smíchejte dohromady.

Dvě lžíce této směsi přendejte do menšího kastrolu a přelijte půl litrem vroucí vody. Čaj louhujte deset minut. Nikdy nepijte celé množství najednou, ale rozdělte si ho na tři čajové šálky. Užívá se minimálně po dobu tří týdnů. A hned vám bude lépe.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...