Zlepšete své držení těla

Snažte se držet ramena zatažená dozadu, bradu rovně a držte tuto pozici vědomě alespoň pět minut několikrát denně. Může se to zdát nepřirozené, ale když takto budete cvičit pravidelně, brzy se vaše držení těla zlepší.

Pokud se naučíte chodit se vzpřímenou hlavou, působíte sebejistěji a také se tak cítíte, což ovlivní vaši náladu a pocit. Pokud máte ztuhlá ramena, nebo vás bolí, a cítíte tlak, pak nejspíš trpíte ztuhlým krkem. Musíte mít při svém cvičení trpělivost. Upravit špatné držení těla trvá nějaký čas, obzvláště pokud se špatným držením těla žijete již dlouho. Snažte se být uvolnění.

Naučte se odlišit bolesti zad od vyčerpání svalů, únavy z cvičení a snahy po správném držení těla.

Buďte trpěliví

Také vás může zajímat ...

Může trvat týdny, než posílíte svaly, aby byly schopné držet vaše tělo správně. Je to tvrdá práce. Bude ale nakonec stát za to. Sportování také velmi ovlivní vaše držení těla. Pomoci vám může ve správném držení těla také speciální triko, které podporuje správné držení těla. Existují taková speciální trika, která posilují zádové svaly a zajišťují, že máte ramena zatažená i během dne.

Někteří lidé se již narodí s vadami chodidla, které způsobují špatné držení těla. I to se dá cvičením zlepšit. V každém případě si dávejte pozor na svou hlavu. Aby byla ve správné poloze. Jak to poznáte?

Podívejte se přímo před sebe, neměli byste vůbec pohnout očima..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...