Zlobu konečně vystřídalo smíření

Nucené prázdniny mu sluší! Štefan Margita (64) se přestal holit a sekne mu to! Nadšená z nové vizáže manžela je i Hana Zagorová (74). Ještě nedávno byl rozezlen tak, jak jej neznáme, když opět došlo k zákazu všech hudebních představení.

„Už nesmíme ani zpívat!“ zuřil pěvec, který musel i se svou ženou opět rušit koncerty. A tak jsou momentálně bez práce a své volné dny tráví doma. Jak to ale vypadá, asi rezignoval. A projevilo se to především na jeho vzhledu, který mu je ale překvapivě ku prospěchu.

Také vás může zajímat ...

Běžně si totiž nemůže dovolit příliš experimentovat se svým zjevem a bývá vždy hladce oholen. Nutno uznat, že na aktuální fotografii má jen pozitivní ohlasy. Nechal si narůst plnovous, díky němuž zmužněl a omládl. Navíc vypadá štíhlejší. Zdá se, že covidová pauza nakonec prospěje oběma, nejen Haně, která stále bojuje s důsledky nemoci.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...