Zlozvyky předčasného stárnutí

Možná tomu nebudete věřit, jaké amatérské chyby v péči o pleť každý den děláte, díky nimž vaše pokožka daleko víc podléhá stárnutí.

Mohou za to běžné aktivity. Ty máte možnost omezit na minimum a eliminovat tak vznik vrásek. Čemu se máte do budoucna vyvarovat?

Také vás může zajímat ...

Příliš mnoho topení

Toto varování se týká samozřejmě hlavně chladnějších měsíců. Ty už ale nastávají právě teď. Nikdo netvrdí, že musíte doma sedět v zimě a zabalená do svetrů a dek. Ale rozhodně byste neměla vaše obydlí přetápět. Pleť je pak zbytečně vysušená a daleko více podléhá vráskám.

Televizní záření

Podobná rada platí i u televizního přijímače. Jistě se večer ráda podíváte na svůj oblíbený seriál. Se sledováním televize to ale také moc nepřehánějte. Záření, jež vydává obrazovka, totiž není nic zdravého, třeba podporuje padání vlasů.

Jak nanášet krém na tvář?

Většina žen si nanese první dávku krému na čelo a pokračuje směrem k bradě. To je ale chyba. Postupujte přesně opačně krouživými pohyby směrem nahoru, abyste kůži zbytečně nevytahovala. Jemnou pokožku kolem očí raději hydratujte jen jemným vklepáváním krému bříšky prstů.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...