Zmatení fanoušci ji pohřbili zaživa!

Zemřel jeden z nejslavnějších a nejlepších fotbalistů v historii Diego Maradona (†60). Podobnost jeho příjmení se jménem popové královny si, mírně řečeno, vybrala svou daň a zmatení fanoušci Madonny (62) oblíbenou zpěvačku na sociálních sítích, díky podobnosti čistě náhodné, předčasně pohřbili.

Také vás může zajímat ...

Ve stejnou chvíli tak svět oplakával nejenom Maradonův odchod. Ten totiž oplakal nejen celý fotbalový svět. Lidé mu vzdávali hold, projevovali úctu a vzpomínali na jeho úspěchy. V tentýž moment se totéž ale odehrávalo i ve světě hudebním.

Truchlilo se však za někoho zcela jiného, popovou legendu Madonnu. Tu fanoušci, obrazně řečeno, pohřbili zaživa, když si popletli jméno Madonna a Maradona. Kdyby se nejednalo o smrt, bylo by to až úsměvné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama