Změna plánů! Musí být pořádně sexy!

Po rozvodu s manželem Petrem Koukalem (34) se exbiatlonistka a olympijská medailistka Gabriela Koukalová (30) o peníze rozhodně bát nemusí.

Po krátkém učinkování v seriálu Sestřičky Modrý kód zřejmě v televizi natolik zaujala, že dostala nabídku na stabilní místo. Koukalová totiž rozšiřuje řady krásných moderátorek v Showtime, a trvalý příjem má tak zajištěn. Světla kamer při rozhovorech po závodě tak vymění za světla kamer ve studiu!

Také vás může zajímat ...

Teď to bude ale asi trochu jiný adrenalin. Nejenže bude moderovat, ale ještě navíc v živém vysílání. Koukalová si ale evidentně věří a s tím, zda zvládne mluvit tak, aby jí diváci rozuměli, si hlavu prý neláme.

„Dělám věci, jak nejlépe dokážu, a tak budu přistupovat i k moderování,“ popsala kráska. Správně mluvit se tedy teprve učí, jinak své učinkování bere jako sportovní výkon a takový pomyslný start.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...