Změnil názor kvůli penězům?

Herec Vladimír Polívka (31) se momentálně objevuje v populárním seriálu Slunečná. Dlouho se ale tomuto druhu práce vyhýbal.

„Byl jsem asi pyšný na nějaké věci a říkal si, že tohle nikdy dělat nebudu. Tuhle pýchu jsem ale ztratil,“ říká syn slavných rodičů Chantal Poullain (64) a Bolka Polívky (71). Tvrdí, že si prý uvědomil, že podle vkusu nemůže člověka soudit a hlavně, že ho každodenní práce v televizi mnohé naučila.

Také vás může zajímat ...
Zapadne do Slunečné, anebo tam jeho role bude mít krátkého trvání?

To je jistě pravda, ale těžko si nevzpomenout, že ještě poměrně nedávno Vladimír prohlašoval, že jeho jedinou láskou je divadlo a i filmy točí jen kvůli penězům, která na prknech, co znamenají svět, nikdy nemůže vydělat. A není rozhodně tajemstvím, že upíchnout se v divácky oblíbeném seriálu je pro bankovní konto každého herce velmi příjemné.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...