Změnil se k nepoznání!

Sympatický Jan Nedbal (30) je nyní jednou z hlavních postav seriálu Sestřičky Modrý kód.

Přitom ještě před rokem byl pro diváky jednou velkou neznámou. Jak už to ale u seriálů často bývá, dokážou z člověka přes noc udělat velkou hvězdu. A to přesně se stalo i Janovi. Podle kolegů mu ale sláva až příliš stoupla do hlavy.

Také vás může zajímat ...

Najednou už to prý není ten skromný a milý klučina, což je má pořádně rozčilovat, protože údajně začíná mít hvězdné manýry. Možná si to zatím neuvědomuje, ale právě tohle by mu do budoucna mohlo přinést hodně velké problémy.

Sláva mu prý hodně stoupla do hlavy

Producenti a tvůrci nemají zrovna v lásce takovýto typ hvězd, zvlášť když se tím znelíbí i divákům. Je tak dost pravděpodobné, že si tím zavře dveře před dalšími úspěchy a zkušenostmi.

Říká se, že jeho proměna měla nejvíce měl zklamat herečku Sandru Novákovou (38), se kterou mají k sobě blízko nejen před kamerami, ale i mimo ně. Uvidíme, jak to s ním dopadne. Občas se vyplácí být skromný a pokorný, obzvlášť co se mladých začínajících herců týče.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama