Změnila názor na další svatbu?

Bylo zřejmé, že on po svatbě se svou partnerkou touží, ale ona byla údajně na pochybách. Zpěvačka LUCIE BÍLÁ (53) nejspíš svému partnerovi RADKU FILIPIMU (36) svatbu zprotivila.

Téma svatba se kolem nich točí už pěknou řádku měsíců. Zpěvačka Lucie Bílá (53) sice svého partnera Radka Filipiho (36) prý miluje, ale svatba je podle ní přece jen velký krok. Je to podle ní záležitost na celý život, a proto je dobré si ji pořádně promyslet.

Také vás může zajímat ...

Zpěvačka tedy zvažovala, jak se rozhodnout, nicméně měla neustále nějaké pochybnosti. Radka už v minulosti jednou pustila k vodě, takže si nebyla jistá, zda je svatba tím nejlepším rozhodnutím. Co kdyby Filipi znovu provedl něco, co by Bílou skutečně naštvalo nebo zamrzelo?

V tu chvíli už by ho jen tak k vodě pustit nemohla, protože by musela řešit rozvod, který rozhodně neproběhne za jeden den.

Zkrátka ji údajně děsí ten pocit manželského závazku, který by měl být na celý život.

Měla strach z věkového rozdílu

Bílá také pochopitelně přemýšlela o jejich společné manželské budoucnosti. I když Radek tvrdí, že děti nechce, kdoví, jestli to tak bude třeba i za deset let.Přece jen u mužů se rodičovské pudy údajně probudí o něco později než u žen. To Bílé údajně nahánělo hrůzu. Co když se Filipi za pár let rozhodne, že by se chtěl stát tatínkem?

Ona už by mu dítě dát bohužel nemohla a má strach, že by ji kvůli tomu vyměnil za jinou.

Že by jeho touha po otcovství byla silnější než jeho láska k ní? V jejích pochybách ji údajně podporovaly i některé její kamarádky, které jí radily, aby už se znovu nevdávala. Bílá tyto své pochybnosti prý řekla i přímo Radkovi, ten si ale myslel, že jde prý jen o nějaký vtip.

Úplně ho šokovala

Radek v minulosti mluvil o svatbě celkem často. Svou lásku si chtěl prý vzít a před oltářem si říct ano. Byl odhodlaný, s Lucií prý svatbu dokonce často řešili. Nicméně jí to pak údajně začalo lézt na nervy a také začínala mít strach.

Čím víc totiž Radek o svatbě mluvil, tím víc pochybností ji začalo napadat. Ze začátku mu je prý nechtěla říkat, aby ho nenaštvala, ale nakonec se přece jen odhodlala. Filipi byl zpočátku úplně v šoku z toho, co si to jeho partnerka vymyslela.

Myslel si, že si z něj jen střílí, koneckonců oba mají prý legraci rádi. Nicméně když mu to nenápadně podsouvala pokaždé, když nadhodil téma svatba, začalo mu to být podezřelé. Nakonec mu nejspíš došlo, že to Bílá myslí vážně a že si svatbou skutečně není jistá.

O svatbě přestal mluvit

Když prý Radkovi došlo, že Bílá o jejich svatbě skutečně pochybuje, prý se stáhl. Zklamalo ho to, ale na jednu stranu nechce Lucii prý do ničeho nutit. Proto o svatbě prý úplně přestal mluvit, a to i z důvodu, že Lucie zkrátka jeho nadšení nesdílí. Člověka to prý přestane bavit, když je vidět, že to toho druhého doslova unavuje.

I když se jí její pochybnosti snažil vyvrátit, ona je neustále opakovala dál. Jejím nejpoužívanějším argumentem prý bylo, že nemůže vědět, co bude za pár let, tak ať ji o tom prý zbytečně nepřesvědčuje.

Její chování Radka velmi zarazilo a údajně začíná pochybovat o celém jejich vztahu. Když si jím tedy Lucie není jistá a není odhodlaná s ním strávit zbytek života, proč s ním tedy je? Prý mu to vrtá hlavou čím dál tím častěji. Kvůli tomu přestal uvažovat o tom, že by ji jednou požádal o ruku.

Začíná toho litovat?

Bílá nasadila svému partnerovi nejspíš brouka do hlavy. Nicméně to není to nejhorší, protože ho zároveň nasadila i sama sobě. Když jí Radek neustále básnil o svatbě, měla toho plné zuby, ale teď, když o ní už nemluví, jí to prý chybí. I když měla ze svatby strach a Radkovi to prý řekla, na jednu stranu se jí líbilo, jak se snaží.

Měla pocit, že si ji skutečně chce vzít a že s ní skutečně chce strávit zbytek svého života. Filipi neměl žádné pochybnosti, byl si prý naprosto jistý. A myslel si, že Lucie také. Teď má Lucie prý pocit, že je Radek smutný a zklamaný, z čehož rozhodně nemá radost. Navíc s ní prý mluví čím dál tím míň, a údajně se partneři odcizili.

Bílá prý začíná litovat svých pochyb o jejich budoucnosti, protože jimi prý kazí jejich společnou přítomnost.Zdá se, že je u nich doma pořádné dusno.

Chce si ji vůbec ještě vzít?

Radek byl odhodlaný se stát jejím manželem, ale přišlo mu, že ona o to zas až tolik nestála. Svatbu prý v současnosti vůbec neřeší, nechává to prý na osudu.

Co se má stát, to se prý stane, a on nebude nikoho do ničeho nutit. Lucii údajně zpětně mrzí, co všechno Radkovi řekla, kdyby to prý mohla vrátit zpět, udělá to bez váhání. Najednou prý o svatbě začíná uvažovat i ona.Ale otázka je, zda si ji po tom všem Radek bude chtít ještě pořád vzít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...