Změnila se k nepoznání

Úžasnou proměnou prochází v posledních měsících herečka, známá ze seriálu Comeback, Simona Babčáková (47).

Ačkoli byla považována za velmi talentovanou ženu, často si údajně vybíjela své nedostatky na ostatních a nebylo s ní moc k vydržení. To se ale mělo změnit poté, co se zamilovala do mladšího partnera Jana Adensama (43).

Také vás může zajímat ...
Po jeho boku se z ní stala dáma

Nejenom, že hodně zapracovala na svém vzhledu, ale navíc se z ni prý stala dáma, která se ve společnosti cítí jako ryba ve vodě. Evidentně vedle partnera kvete a dokáže si užívat života jako nikdy předtím.

Jak tak evidentní, že láska opravdu dokáže lidi úplně změnit. Vždyť Simonu údajně nepoznávají ani její kolegové a jsou velmi překvapeni, jak moc na sobě zapracovala a v jak skvělou ženu se proměnila. A doufají tak, že jí to vydrží co nejdéle.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...