Změnila se kvůli nadávkám

Herečka Markéta Stehlíková (36), známá především jako policistka Karla ze seriálu Ulice, patří k ženám, které jen tak nepřehlédnete. Dříve k ní neodmyslitelně patřily vlasy ostříhané úplně na krátko.

Také vás může zajímat ...

Teď však nosí mikádo. Co za tou změnou stojí? „Teď mám asi nejdelší vlasy, jaké jsem kdy měla. Máma mě odmalička stříhala na kluka. Vypadala jsem v tom černým roláku a účesu na hříbka jak malej depešák.

Zbaví se díky delším vlasům nepříjemných nadávek?

Tak si to asi teď vynahrazuju. Mě krátký vlasy bavily, ale často jsem se setkávala s tím, že vás někdo hejtuje, že jste kluk a lesba a babochlap,” popsala Markéta to, s jakými reakcemi se musela dlouhá léta vyrovnávat. A přestože je ráda, že si od nich na nějakou dobu odpočine, na krátký sestřih prý nezanevřela a jednou se k němu prý určitě vrátí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama