Znáte jména andělů?

Potřebujete s něčím pomoci? Zavolejte k sobě jménem toho správného anděla!

Andělé při vás stojí za všech okolností a nikdy vás nenechají ve štychu. Stačí je jen požádat, aby vám pomohli splnit vaše největší přání. Jakého anděla můžete zavolat na pomoc? A znáte jména všech hlavních andělských pomocníků?

Archanděl Chamuel

Také vás může zajímat ...

Něco jste někam založila nebo ztratila a rádi byste to našla? Zavolejte si na pomoc archanděla Chamuela. To je skvělý pomocník v hledání čehokoliv. Neexistuje žádný časový limit, dokdy by ztracenou věc měla najít. Obecně platí, že předměty, jako jsou hodinky, telefon či brýle, najdete díky andělské pomoci do jedné hodiny od chvíle, kdy ho přivoláte.

Pokud stejně předmět nemůžete najít, může to znamenat, že ten předmět už nepotřebujete nebo že byste ho měla symbolicky přenechat někomu jinému.

Strážkyně Kali

Potřebujete najít odpovědi na své otázky, či vědět pravdu? Toužíte se odtrhnout od ničivých návyků a zlozvyků, které vám znepříjemňují život? Zavolejte si na pomoc strážkyni Kali, která je spíše bohyně než anděl. Je velmi silná a pomůže vám, abyste se uvolnila a pustila vše, co vám zbytečně zatěžuje hlavu. Pokud jde o práci, Kali je tu také proto, abyste ji včas a správně dokončila.

Pomůže vám i ve chvíli, když budete potřebovat najít správnou cestu nebo když začínáte novou kapitolu svého života.

Archanděl Rafael

Archanděl Rafael je spojován s uzdravením, ale může dělat i jiné zázraky. Chcete se cítit lépe ve svém těle? Pomůže vám i v případě, že se bojíte létání nebo vám dlouhé cesty. Dopředu můžete zavolat archanděla Rafaela, který vám pomůže v tom, aby byla cesta bezproblémová.

Ať už se chystáte na dovolenou, na výlet s dětmi, nebo k moři, možná máte obavy, abyste někde neuvízli v koloně nebo nepíchli pneumatiku.

Archanděl Gabriel

Přejete si, aby byly děti zdravé a aby u vás doma panovala pohoda? Pokud to mezi vámi skřípe a často se hádáte, zavolejte si na pomoc archanděla Gabriela. Právě Gabriel vás povede tím správným směrem a zajistí vám pozitivní výsledek.

Ten je užitečný zvláště ve chvílích, kdy procházejí děti, domácí mazlíčci nebo vy těžkým obdobím, jste nemocná nebo se snažíte vypořádat se změnami, ke kterým ve vašem životě dochází.

Archanděl Uriel

Máte před sebou důležitý pohovor, schůzku nebo obchodní jednání, které bude vyžadovat vaše soustředění a také jasnou a bystrou mysl? Neváhejte a požádejte o pomoc archanděla Uriela. Díky němu se vaše obavy rozplynou jako pára nad hrncem.

Uriel vám pomůže uchovat jasné myšlenky a zbaví vás stresu a vnitřního napětí, takže budete moci s druhými lépe komunikovat a snadno odpovídat na otázky.

Archanděl Ariel

Pokud čelíte jakýmkoli existenčním problémům, nedostatku financí, nebo vám někdo dluží peníze, zavolejte si na pomoc archanděla Ariela. Pracuje společně s archandělem Rafaelem. Ariel vám pomůže vám zlepšit vaše návyky týkající se peněz a pomůže vám otevřít dveře k velké prosperitě a hojnosti.

Kromě peněz obstarává i jiné materiální potřeby, jako je bydlení, jídlo, a pomáhá i s péčí o zvířata a jejich léčením.

Archanděl Jofiel

Cítíte v sobě už dlouho velkou úzkost a neklid? Trpíte depresemi nebo úzkostnými stavy? Potřebujete pomoc se svým vnitřním napětím? Zavolejte si na pomoc archanděla Jofiela, který vám s vašimi starostmi nebo obavami snadno pomůže.

Archanděl Jofiel vás svým působením navede, abyste se dostala až k jádru svého problému a odhalila pravdu, kde a v čem děláte chybu, abyste se cítila zase vesele a radostně.

Archanděl Michael

Potřebujete se už konečně zbavit pout k vaší minulosti, která vás tíží a táhnou dolů jako kotva? Nebo potřebujete přerušit emociální pouta, která vás stále drží ke svému bývalému? Obraťte se na pomoc k archandělovi Michaleovi. Ten přiletí a přesekne svým mocným světelným mečem všechno, co vás svírá a nedovolí klidně žít.

Tak odsekne vše tíživé, co má být smyto a co už ve svém životě nepotřebujete.

Archanděl Raguel

Potřebujete uzdravit své zlomené srdce, které vás pořád ještě bolí? Nebo už toužíte najít novou lásku? S tím vším vám pomůže archanděl Raguel. Tento anděl přispívá k harmonii a důvěře v partnerských vztazích a naučí vás spolu lépe komunikovat.

Pomůže vám odhalit lekce osudu, které se musíte naučit zvládat, aby se vám určité podobné situace už v životě neopakovaly a do života vám mohl vstoupit někdo nový.

Jak se jmenuje váš anděl strážný?

Přejete si znát jméno svého strážného anděla, protože máte pocit, že mu pak budete blíž? Požádejte ho, aby vám pomohl se rozpomenout na jeho jméno. Zkuste to být znovu jako dítě. Odložte pochybnosti. Rozpomeňte se na své dětství a počkejte, jaké vzpomínky nebo myšlenky vyplavou na povrch. Možná se váš strážný anděl jmenuje podle květiny nebo stromu?

Jenže jemu je to jedno, klidně mu můžete říkat jen strážný anděl. Pro něj je nejdůležitější, že s ním komunikujete. Když chcete znát jeho jméno, ale nepamatujete si ho, můžete si klidně vymyslet nové a vložit si ho do srdce. Váš anděl to jméno navždy přijme.

Tak bezpodmínečná je láska vašeho strážného anděla vůči vám…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...