Znáte všechny typy milenců?

Často se stává, že se v páru chce jeden milovat častěji, či naopak mnohem méně než ten druhý. Jak jste na tom vy a jaký typ milence je váš partner?

V dlouhodobých vztazích vášeň časem popohasne. Pokud nechcete dělat kompromisy, je důležité zas objevit potěšení z vlastního těla a rozproudit hormony štěstí.

Také vás může zajímat ...

Romantik

Potřebuje dlouhou milostnou předehru. Miluje zapálené svíčky, koupel a čas, kdy se nikam nespěchá. Je citlivý, hravý a rád splní vaše představy. Pokud potká ohnivou milenku, může narazit. Nebo v sobě žár vášně také probudit.

Filozof

Rozpalují ho slova. Pokud ho chcete zaujmout, mluvte, mluvte, mluvte, protože on potřebuje cítit váš obdiv. Chcete-li ho rozvášnit, čtěte si s ním erotické články a šeptejte mu vzrušující slůvka. Rád si s vámi užije vše, co váš vztah okoření.

Smyslník

Lásku projevuje přes smyslné dotyky a nejraději by z vás ani nesundal dlaně. Chce cítit vzrušení v celém těle, ne jen v pohlaví. Je výborný milenec a dokáže poskytovat partnerce několikanásobné orgasmy.

Ohnivec

Tak tenhle muž je vášeň sama! Sex je pro něj největší potěšení v životě, a umí si ho proto náležitě užívat. Nepotřebuje slyšet žádná slova, romantiku ani večeři. Chce se si nejrůznějšími způsoby užívat rozkoš a milovat se kdekoli a kdykoli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...