Zničená Bára! Peníze se jí rozkutálely

Smůla si v poslední době zasedla na jednu z našich nejlepších zpěvaček, Báru Basikovou (57). Ta patří mezi umělce, kteří zabředli do finančních problémů, a jako by toho nebylo málo, musela zrušit koncert v pražské Troji.

Prodej lístků totiž vázl natolik, že by diváků bylo jako do mariáše. A to měla vystupovat na pozvání kytaristy a skladatele Michala Pavlíčka (64) z Pražského výběru, jehož jméno je zárukou kvality! Zájemce možná odradila zpráva o koronavirové nákaze na čelákovickém koncertě skupiny MIG 21 čtrnáct dní předtím.

Také vás může zajímat ...

Basikovou teď drží nad vodou lekce zpěvu, jež se jí zalíbily, a čeká teď jako na smilování na honoráře z televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas, která se už pilně natáčí a od září poběží na Nově.

Každopádně by ale její manažeři měli honem něco vymyslet, aby získala zpátky své fanoušky, protože i populární televizní soutěže mají svůj konec a bez koncertů se dnes zpěváci opravdu jen těžko uživí…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...