Zničí její lásku krutá žárlivost partnera?

Kvůli partnerovi se herečka ze seriálu Ulice Anna Kadeřávková (22) odstěhovala do Bratislavy. Ačkoli pro ni změna nebyla snadná, zatím je prý na Slovensku spokojená. Samozřejmě jí to usnadňuje její partner, rapper Ján Strapec (30). Bohužel ale hrozí, že jejich vztah bude mít krátkého trvání, jelikož na sebe prý oba velmi žárlí.

Především pak prý Strapec, který si uvědomuje, jak přitažlivou dívku má.

Také vás může zajímat ...

O Anně se navíc říká, že si ráda zaflirtuje, a prý s tím nepřestala.

Že by snad vyhlížela někoho, kdo by ji lépe zajistil do budoucna, a nebo má jen ráda pozornost? V každém případě moc dobře ví, jak zaujmout, a i díky tomu má tolik sledujících na sociálních sítích..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...