Zničí jejich manželství obrovská žárlivost?

Tají manželskou krizi? Co dělá TOMÁŠ MATONOHA (49), zatímco jeho žena LUCIE BENEŠOVÁ (46) natáčí? Vypadá to, že se v jejich vztahu objevil někdo třetí.

Nikdy žádné problémy netajili. Když v jejich manželství nebylo něco v pořádku, Lucie Benešová (46) to bez okolků přiznala. Vždycky všechno ale brala s humorem a nadhledem. Nyní je ale nejspíš situace mnohem
vážnější.

Také vás může zajímat ...

Nejprve se spekulovalo, že si Matonoha našel milenku na Slovensku, kde natáčel nový seriál. Jeho milenkou podle některých slovenských kolegů měla být zadaná Zuzana Norisová (41). To však oba zatvrzele vyvracejí.

Navíc je všeobecně známo, že Matonoha má slabost pro blondýnky, nikoli pro brunetky. Kromě toho se říká, že si Matonoha natolik hlídá svou manželku, že je jen stěží možno uvěřit zvěstem, že si našel milenku.

Vždyť prý často chodí s Benešovou i na natáčení seriálu Slunečná. Na druhou stranu ho ale všichni kolegové i přátelé údajně popisují jako někdejšího proutníka, který nepohrdl pohledem na krásnou ženu a občas se zkrátka neudržel a některou pozval na skleničku, či dokonce na večeři.

Zachránila ho před zkázou

O Matonohově životě předtím, než potkal Benešovou, toho však příliš známo není. On sám se považoval za mládence, který se protloukal světem, jak se dalo. Vykonával všechna možná povolání, a dokud se do povědomí diváku nezapsal jako herec komických rolí, bavič a moderátor, neměl peněz nazbyt.

A tak nebyl ani příliš perspektivní. Měl však obrovské štěstí, že si ho Lucie vůbec všimla. Než ho poznala, zapřísahala se, že nikdy nebude chodit s klukem z Moravy.

Rande se vůbec nepovedlo

Matonoha ale žil v Brně, dokonce mluvil moravským nářečím a z Pražanů si dělal legraci. Ke všemu na prvním rande udělal přede všemi obrovskou ostudu tím, že se všech kolemjdoucích ptal v různých jazycích na to, zdali náhodou neviděli jeho růženín.

Měla to být replika z divadelní hry, kterou si herec nejspíš velmi užíval. Lucie ale ne, o herci si myslela, že je to naprostý šílenec a už s ním na druhé rande jít nechtěla. Zkrátka Matonoha měl v sobě všechno to, co Lucie nesnášela.

Zároveň ji toho na něm ale hodně přitahovalo. Začátek jejich vztahu byl ovšem velmi divoký. Benešová dokonce měla kvůli Matonohovi opustit vážnou známost. Udělala ale dobře.

Oba si polepšili. On získal sexsymbol, ona převychovala vyhlášeného proutníka. Nebýt Benešové, kdo ví, kde a s kým by dnes byl, neboť ona ho dokázala, jak sám říká, přivést na správnou cestu.

Jeho fanynky musejí odhánět vidlemi

Potácel se od jedné krátké známosti ke druhé a nedokázal se zamilovat. Zato ženy se zaláskovávaly do něho. Musel je od sebe odhánět. Zlomil mnoho ženských srdcí. Sem tam si na něj některá z nich vzpomene, a když to nejméně čeká, objeví se před dveřmi jeho domu. Někdy musí skousnout nadávky, jindy opětovný pokus o flirtování.

On je však šťastně ženatý a na jiné ženy si, když už, myslí jenom ve své fantazii.

Kdo jim posílá anonymní dopisy?

Svých nálepek z mládí se ale bohužel ani jeden nezbaví nejspíš už nikdy. To by však ničemu nevadilo, neboť nejde o nic, za co by se měli stydět. Víc je trápí fakt, že stále existují lidé, kteří jim štěstí nepřejí a snaží se jim za každou cenu uškodit.

V létě letošního roku měla dokonce herečka dostat anonymní dopis, ve kterém stálo, že ji Matonoha podvádí se ženou jí velmi blízkou. Lucie tomu však zřejmě nepřikládala žádnou váhu. Sem tam se zkrátka objeví někdo, kdo chce zamíchat kartami.

Jenže onen anonym byl prý tak urputný, že začal posílat vzkazy téměř každý týden. A když dotyčný viděl, že to s Benešovou nic nedělá, dal si měsíc pauzu a pak začal dostávat nikým nepodepsané dopisy Matonoha.

Údajně se rozhodli, že trestní oznámení na policii podávat nebudou. Takových lidí je jim líto, ale nikomu ubližovat nechtějí. Sami moc dobře vědí, jak to mezi nimi je. Ke všemu teď víc než vztah, který mezi sebou mají, řeší finanční budoucnost.

Překonali všechny krize

Letošní rok s jejich rozpočtem dost zamával. Oba sice vydělávají slušné peníze, ale protože dlouhé měsíce ani jeden z nich nemohl pracovat, žili z finanční rezervy. Přesto si nemohou stěžovat, menší uskrovnění jim údajně prospělo, a navíc spolu mohli trávit mnohem víc času.

To sice mezi nimi sem tam vyvolávalo větší hádky, ale také více porozumění. Nyní se však všechno vrací do starých kolejí a Matonoha opět podle všeho začíná hudrovat. V karanténě měl od Lucie první poslední. Nyní, když se zase pustila do natáčení Slunečné, už nemá tolik času a to mu má pít krev.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama