Zničí jejich osmnáctiletý vztah milenec?

Na psí knížku společně žijí už osmnáct let. Letos se ale možná mezi LENKOU VLASÁKOVOU (48) a JANEM DOLANSKÝM (42) mnohé změní. Našla si herečka někoho jiného?

Oba patří mezi stálice českého showbyznysu. Nikdy nechodí do společnosti každý zvlášť, ale vždycky jenom spolu. Jenže v posledních měsících se mezi nimi nejspíš něco změnilo.

Také vás může zajímat ...

Říká se, že se pomalu začínají odcizovat. Co za to může? Vše má mít na svědomí právě hvězda seriálu Polda Lenka Vlasáková (48). Dlouhodobý vztah ji totiž měl už pěkně omrzet, a navíc údajně zjistila, že si toho během života vlastně ještě moc neužila.

Většinu svého času obětovala práci a rodině, jenže za dva roky už jí bude padesát, a tak se zřejmě rozhodla, že ještě něco musí stihnout. Proto se spekuluje o tom, že si našla milence. O tajných vztazích totiž ví hodně.

Dívala se na něj skrz prsty

Když se poznali, moc se nemuseli. Jeden o druhém si totiž myslel, že je příliš namyšlený a sebestředný. Později ale Jan Dolanský (42) přiznal, že jenom dělal, že se mu Vlasáková nelíbí a připadá mu nafoukaná.

Ve skutečnosti z ní byl podle svých vlastních slov neskutečně unesený. Nakonec se jakžtakž sblížili při prvním společném natáčení, šlo ale spíš o dohodnuté příměří než o románek.

Vlasáková na něj pořád koukala skrz prsty, on jí přitom chtěl dokázat, že k ní nechová zášť, ale naopak velmi vřelé sympatie. Někdo ovšem tvrdí, že v pozdějších měsících už vzájemnou nevraživost jenom hráli, aby nikdo nepojal podezření, že spolu ti dva něco mají.

Začali spolu totiž chodit nepozorovaně, a to tak, že si toho nevšimli ani je-jich nejbližší přátelé a kolegové. Když se to pak všichni dozvěděli oficiálně, mysleli si, že si z nich utahují.

Lenku si totiž nikdo nedokázal představit ve vztahu s o šest let mladším kolegou. Ale stalo se, a jsou spolu dodnes. Žijí spolu ovšem na psí knížku, neboť ani jeden z nich se do svatby příliš nehrne.

A to i přesto, že spolu vychovávají čtyři děti. Nejstarší dceru má Vlasáková z prvního manželství, další tři děti mají spolu.

Kvůli čemu se ještě nevzali?

Všichni se jich dodnes ptají na jedno. Jak je možné, že spolu bez svatby vydrželi tak dlouho? Herci se shodli na tom, že za to především vděčí velké toleranci a možná i trochu tomu, že spolu netráví tolik času.

To ovšem mnohé zarazilo. Jsou snad rádi, že se skoro nevídají? Před dvěma lety se měli dohodnout na tom, že se konečně vezmou, ale dodnes se tak nestalo.

Možná je ale konečně znám důvod. Začátek roku museli herci jako všichni ostatní trávit v karanténě, a tehdy spolu byli nuceni být dvacet čtyři hodin denně.

V té době také začali opravdu poznávat jeden druhého i v situacích, v nichž se spoustu let nejspíš ani neviděli. A tak se údajně začali i vzájemně štvát.

Když se pak všechno vrátilo do normálu, jeden druhého měl začít zase tolerovat, nebo spíše ignorovat, tak jako dřív. Teď se však lidé ptají, proč spolu tedy pořád jsou, když už spolu nežijí jako pár, ale spíše jako známí či spolubydlící.

Pravděpodobně sni jeden nechce zklamat děti. Oba by pro rodinu udělali úplně všechno a jistě ji nechtějí ničit za každou cenu, když lze každý problém vyřešit. Nebo snad ne?

Touží po přitažlivém kolegovi?

V hereckých kuloárech se totiž začala šířit informace, že si má Lenka náramně rozumět s hercem Jaroslavem Pleslem (45). Už kdysi se podle všeho setkali a vypadalo to, jako kdyby se znali celý život. Vše ale tehdy mělo zůstat jen u letmého přátelství.

Když se však po letech potkali znovu, oba si měli uvědomit, že si pořád rozumějí a ke všemu mezi nimi údajně přeskočila i jiskra. Avšak nově probuzenou lásku nijak nerozvíjeli.

Báli se totiž, že by to byl krok špatným směrem. Mnohé si ale podle všeho Vlasáková kvůli této platonické lásce uvědomila. Že chce ještě něco zažít. Dosud jen vychovávala děti a starala se o domácnost. A to už jí očividně nestačí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...