Zničí jí manželství hádky a žárlivost?

Miláček národa, nebo pořádná potvora? Diváci PATRICII PAGÁČOVOU (31) zbožňují. Jak si ale vede u kolegů a u svého manžela? Pohádka se nejspíš nekoná.

Kdysi od ní chlapi utíkali. Byla známá tím, že žádný s ní nevydrží déle než pár měsíců. Pak ale Patricie Pagáčová (31) našla toho pravého a život se jí otočil o sto osmdesát stupňů.

Také vás může zajímat ...

Posunula se v soukromém životě i v tom profesním. Podle mnohých jí blízkých přátel ale za příliš vysokou cenu, která ji jednoho dne bude stát kariéru i manželství.

Chtěla se chlubit prstýnkem

V roce 2016 se rozešla s přítelem Adamem, o rok později ji údajně opustil bubeník Marek Fryčák (32). Sama tvrdila, že neví, proč má takovou smůlu na chlapy, ale mnozí kolem ní měli jasno. Jakmile někoho ulovila, hned začala mluvit o svatbě a dětech a to údajně každého chlapa vždycky vyděsilo.

Už ve svých pětadvaceti se nemohla dočkat, až konečně bude mít rodinu a hlavně muže. Chtěla se stát vdanou paní a chlubit se prstýnkem. A tak kdykoli začala s někým chodit, za pár týdnů, nejpozději měsíců bylo jasné, že se o rodině s drahou polovičkou už bavila, a ta proto rychle vzala nohy na ramena.

Byla zamilovaná do kolegy?

I proto prý Pagáčová kdysi tolik ztloustla. Nevěděla si rady. Měla slibně rozjetou kariéru v nekonečném seriálu Ulice, ale štěstí v lásce se jí vyhýbalo velkým obloukem. Kdykoli se zamilovala, skončilo to fiaskem anebo neopětovanou láskou.

Dokonce se proslýchá, že byla jeden čas zamilovaná i do svého kolegy, který hrál v Ulici jejího bratra. Byl jím Jakub Štáfek (30), současný idol dívek a žen všech věkových kategorií.

Jenže u něj zřejmě neuspěla kvůli tomu, že tou dobou byl Štáfek spíše na starší ženy, a navíc bral Patricii jako kamarádku a kolegyni. Když ale v roce 2018 poznala Tibora Pagáče (28), svět se zase rozzářil.

Několikrát se dokonce mluvilo o tom, že se rozešli, ale zase se vždycky dali dohromady. Nejspíš proto, že Pagáčovi, na rozdíl od předchozích mužů, nevadilo, že se chtěla Patricie vdávat. A tak se v červnu minulého roku také vzali.

Sláva jí přerostla přes hlavu

Od té doby je prý ale Patricie jako vyměněná. Dříve ji kolegové obdivovali za její skromnost a přátelskost. Nyní o ní ale někteří tvrdí, že jí sláva přerostla přes hlavu. Když odešla z Ulice, ihned se na ni vrhla další soukromá televize.

Nyní je hvězdou Modrého kódu a Sestřiček. Před kamerami je jako doma a už se nechová jako nadějná začínající herečka, ale jako ostřílená hvězda, která přesně ví, co chce, a také si za tím jde. Se vstupem do manželství také získala nové sebevědomí.

Nejenže kvůli svatbě hodně shodila, ale také má teď jistotu, že někomu patří. Jenže to se ne každému líbí. V hereckých kuloárech proto začaly o Pagáčové kolovat nejrůznější pomluvy. Ty se týkají například toho, že si údajně ráda říká o navýšení honoráře, nebo toho, s kým chce a nechce dělat rozhovor do médií.

I přesto ji ovšem diváci vždycky zbožňovali. Zlom nastal až v době, kdy byla vybrána jako jedna z porotkyň SuperStar 2020. Tehdy ji její fanoušci spatřili v úplně jiném světle.

Zlomový okamžik

Už po prvních dvou dílech se na sociálních sítích strhla pro herečku dost nepříjemná diskuze. Podle mnohých jejích bývalých fanoušků a fanynek byla na soutěžící moc zlá, chovala se arogantně a nikdo ke všemu nechápal, proč herečka, která skoro vůbec neumí zpívat, může porotcovat v hudební soutěži.

Pagáčová z toho byla celá špatná. Takovou vlnu kritiky rozhodně nečekala. Pár týdnů trvalo, než se z těch všech zpráv a komentářů na internetu vzpamatovala. Od té doby se k ní ale údajně mnozí diváci otočili zády.

Doma měla pořádné dusno

Její obraz, který si kvůli této kariérní příležitosti utvořila, se ale nezdál ani jejímu manželovi. Ten je nerad středem pozornosti, a tak nestojí ani o to, aby byla středem pozornosti jeho žena. Když se dozvěděl, jak se o jeho ženě lidé vyjadřují, měla kvůli tomu herečka doma podle všeho pořádné dusno.

Zároveň ale viděl, jak je z toho sama dost smutná a rozčarovaná, a tak ho vztek po pár dnech přešel. Herečku ale tato zkušenost naopak posílila. Jako by ji už nic nedokázalo rozhodit. Ovšem Pagáč se zřejmě rozhodl, že svou ženu bude směřovat k tomu, aby konečně založili rodinu, tak jak si to společně plánovali ještě před svatbou.

Ale stojí o to ještě vůbec Patricie? Na své první dítko se neskutečně těší, ale zároveň nyní tuší, že kdyby otěhotněla, zavře si dveře k mnohým kariérním postupům a také kvůli tomu přijde o spoustu peněz. A proto chce prý s dítkem ještě počkat.

Každý má jiné plány

Přestože je jí přes třicet a matkou se touží stát už dlouhá léta, najednou obrátila. Nebrání se tomu, ale chce vyčkat na vhodnou příležitost. A ta ještě nenastala. Pagáč má ale zase své plány. Tuší, že kdyby si svou ženu k sobě skutečně nepřipoutal, jednoho dne o ni možná přijde

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...