Zničí jim šťastné manželství touha po dítěti?

Ještě alespoň jednou v životě by se herec rád stal otcem.

Spokojený vztah Adély Gondíkové (46) a Jiřího Langmajera (54) je ve vážném ohrožení. Ukazuje se totiž, že herec touží po něčem, co mu jeho manželka nechce splnit. Může to snad přinést šokující rozchod?

Také vás může zajímat ...

Nedávno uplynul přesně rok od okamžiku, kdy si Adéla Gondíková (46) s Jiřím Langmajerem (54) slíbili před oltářem věčnou lásku. Brali se tehdy po dlouholetém vztahu, ve kterém se jim podařilo překonat spoustu překážek.

Jiří dokonce tvrdí, že nebýt Adély, patrně by neskončil vůbec dobře. „Potkal jsem někoho, kdo mě to učí a s kým jsem natolik rád, že dělám všechno proto, abych s ním byl i nadále.

Tudíž jsem nemohl zůstat takový, jaký jsem byl. Musel jsem se změnit,“ říká oblíbený herec, který kvůli tomu, aby byl v životě šťastnější, dokonce podstoupil terapie. I když se ale na oko může zdát, že Langmajerovi momentálně v životě nic nechybí a užívá si idylického vztahu s Gondíkovou, není to prý tak úplně pravda.

Touží po miminku

Oblíbený herec by si prý ve svém životě ještě rád splnil jedno velké přání – rád by se údajně ještě alespoň jednou v životě stal otcem! I když už má totiž dvě dospělé dcery Julii (20) a Terezu (30), jejich dětství si příliš neužil.

Říká se, že v té době ho daleko víc zajímalo, s jakou ženu si večer zaflirtuje či jakou další skvělou roli získá, než role tatínka. A není divu, že když je momentálně konečně vyrovnaný sám se sebou, cítí se skvěle a nemá potřebu si nic dokazovat, tak by si rodičovství ještě rád zopakoval.

A tentokrát patrně se vším všudy – tedy klidně včetně neoblíbeného přebalování či nočního vstávání.

Cítí, že by byl na třetí pokus skvělým otcem

Herec se dokonce prý na možnost stát se znovu otcem tak upnul, že si momentálně své velké přání kompenzuje na vnoučkovi Timotejovi (2). „Hraju si s ním, pitvořím se. To, co dědečkové dělají, šišlám, po čtyřech chodím do schodů, ze schodů,“ říká Langmajer a je evidentní, že mu okamžiky strávené s vnoučkem dělají neskutečně dobře.

Vystačí si s vnoučkem?

Jenže je samozřejmě otázkou, jak dlouho mu občasné chvíle strávené s Timotejem budou stačit. Je totiž něco jiného třeba jednou za měsíc na pár hodin pohlídat vnoučka, a nebo mít vlastního potomka, na jehož výchově se maximálně podílíte a můžete s ním trávit času kolik jen chcete.

A i když si tak jistě Jiří váží toho, jak moc mu v životě Adéla pomohla a co všechno s ním dokázala překonat, není vyloučené, že ji začne přemlouvat, aby popřemýšlela o společném potomkovi.

Možná na ni začne brzy tlačit

A právě tohle téma může v jejich manželství nadělat pořádnou paseku. Přece jen, už před pěti lety se Adéla nechala slyšet, že na další děti nemá pomyšlení. „Už jsem stará. Tedy teď ne,“ prozradila tehdy.

A jen těžko si představit, že by byla ochotna, byť se jen bavit o pravém opaku. A nejspíš by nepomohlo, ani kdyby herec svatosvatě slíbil, že bude tím nejlepším otcem na světě, který se bude podílet úplně na všem a třeba klidně bude trávit i bezesné noci, jen aby to své manželce zjednodušil.

Adéla totiž působí neoblomně a znovu být těhotnou nechce. Dokáže ale Jiří svou ženu pochopit, a nebo na ni bude necitlivě tlačit a třeba argumentovat tím, že v dnešní době jsou porody hluboko po čtyřicítce vcelku běžnou záležitostí?

Vždyť před pouhými několika měsíci ohlásila těhotenství Vendula Pizingerová (48), která je ještě o dva roky starší než jeho manželka.

Jestli je ale Adéla skutečně tak „zatvrzelá“, nejspíš ani tento argument nebude mít úspěch. A Jiřímu tak nezbude nic jiného než se smířit s tím, že kromě dvou dospělých dcer už dalšího potomka na svět nepřivede.

Jistě moc dobře ví, že kdyby dal Adéle ultimátum a naznačil ji, že bez společného dítěte, bude uvažovat o rozchodu, asi ani to by nefungovalo. A klidně by se mohlo stát, že by v takovém manželství už pak Gondíková nechtěla žít a rázem by Langmajer přišel o vše, co s ní za všechny ty roky budoval. A to by ho klidně mohlo znovu dostat na dno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...