Zničí kariéru svému předchůdci?

Kdo by to byl čekal, že herec ze seriálu Slunečná Vladimír Polívka (31) zvládne moderování soutěže Tvoje tvář má známý hlas tak dobře.

Dokonce podle mnohých daleko lépe než zkušený Ondřej Sokol (48), který pořad moderoval pravidelně několik posledních let. Vladimír je pro diváky krásným osvěžením soutěže, a když ho srovnávají se Sokolem, zkušený moderátor začíná ztrácet.

Také vás může zajímat ...
Zdá se, že televizní show bude fungovat i bez Sokola

„Chtěl být středem pozornosti, pořád se snažil být vtipný, ale bylo to spíše na obtíž,“ objevilo se v jedné z internetových diskuzí. A pokud se do ní třeba Polívka začetl, jistě ho musí podobné komplimenty pořádně těšit.

Důležité teď bude, aby neusnul na vavřínech a snažil se být stejně dobrý i v dalších dílech. Pokud totiž uspěje jako moderátor i dlouhodobě, může mu to do budoucna otevřít dveře k dalším atraktivním nabídkám.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...