Zničí manželství kolegyně?

Herečka ze seriálu Sestřičky Modrý kód ADÉLA GONDÍKOVÁ (47) žije po boku charismatického herce ze seriálu Zločiny Velké Prahy JIŘÍHO LANGMAJERA (54) už pěknou řádku let. Možná se to ale změní.

Ještě předtím než ho herečka poznala, věděla, že je to pořádné číslo. Adéla Gondíková (47) se ale do herce Jiřího Langmajera (54) bláznivě zamilovala i přesto, že věděla, jakou slabost má pro ženy. Jiří byl totiž známý sukničkář a stály se na něj fronty. On toho využíval a užíval si ženskou pozornost.

Také vás může zajímat ...

Kompletně ho změnila?

To ale nebyl jeho jediný nešvar. V minulosti také často popíjel alkohol, což mělo negativní vliv na jeho chování. Ale ani to Adélu neodradilo a stála při něm. Po čase Langmajer poznal, jak moc mu Gondíková pomohla stát se lepším člověkem. Po deseti letech vztahu si ji proto také vzal za manželku.

Střídal jednu milenku za druhou

Jiřího milostná historie je skutečně bohatá. Udržoval poměr například s herečkou Ivanou Jirešovou (43), která hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Dále se potom objevoval ve společnosti modelky Petry Faltýnové (42) a randil s dnes už filmovou režisérkou Terezou Kopáčovou (51). A to je jen zlomek žen, se kterými Jiří něco měl.

Mají toho spoustu společného

I Adéla byla zpočátku jeho milenkou a kvůli ní opustil svou předchozí ženu Kamilu (51), se kterou byl přes dvacet let a měl s ní dvě dcery. Tvrdí, že Gondíková ho změnila a teď už se nedívá ženám pod sukně. Je to ale skutečně pravda?

V novém seriálu Zločiny Velké Prahy se Langmajer před kamerou setkal s mladou a krásnou herečkou Sabinou Rojkovou (23). I když se to na první pohled nezdá, ti dva toho mají mnoho společného. I když je Sabina ještě hodně mladá, její postelí už také prošlo několik dívčích idolů.

V minulosti udržovala poměr se synem Veroniky Žilkové (59) Vincentem Navrátilem (23), do kterého se v minulosti zakoukala během natáčení seriálu Ulice. Jejich lásku hned vytroubila do světa, ale jejich vztah skončil stejně rychle, jako začal. Poté byl jejím milencem například zpěvák Pavel Calta (32).

Upřednostňuje románky?

Ani s ním ale herečka neudržela dlouhodobý vztah. Rojková očividně umí využít svých ženských zbraní a nebrání se milostným románkům. Přesně takový byl v minulosti i Jiří Langmajer.

S Rojkovou se mají bavit zatím jen na pracovní úrovni, ale je vidět, že mladé herečce se charismatický herec zalíbil. Má po něm často házet svůdné pohledy. I ona nejspíš slyšela o jeho bujaré minulosti a možná tajně doufá, že podlehne pokušení.

Zatím zůstává u fantazií?

Langmajer ale zatím všem Sabininým signálům odolává. Nejspíš si ji nechce příliš pustit k tělu, aby se náhodou nestalo něco, čeho by potom mohl litovat. Když se mladé herečce vyhýbá, je jasné, že ve svých fantaziích o ní asi sní.

Nechce si ale zničit fungující manželství s Adélou. Nutno ale podotknout, že Langmajera možná chytla druhá míza. Nedávno na sociálních sítích zveřejnil video, o kterém už slyšeli snad všichni.

Herec se v něm totiž odhalil tak, jak ho příroda stvořila. Nechme se překvapit, jestli se Jiří změnil, nebo jestli jen doposud nepotkal ženu, která by stála za hřích

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama