Zničí si reputaci?

Ne nadarmo se říká, že by měl člověk vydržet u toho, co mu opravdu jde. S uznáním veřejnosti nyní hazarduje Tom Hanks (62), který se stylizoval do role spisovatele a pokusil se napsat svoji první knihu. Jeho autorské výkony se ovšem nemohou ani zdaleka vyrovnat těm na filmovém plátně.

Také vás může zajímat ...

Herec, který se proslavil rolí Forresta Gumpa, si za své rozhodnutí vyslechl pořádnou kritiku, což mu může způsobit pořádné komplikace. Nejen, že nad knihou Neobvyklý typ strávil mnoho času, který mohl raději věnovat natáčení dalšího trháku, navíc už také nemusí být fandy tolik obdivovaný, jako tomu bylo do teď.

Tím pádem ho režiséři nemusejí chtít obsazovat do dalších zajímavých rolí. Nakladatel hercovi knihy asi myslel hlavně na to, že je autorem velká hvězda a kniha tak pujde na dračku, než na to že na trh pustí nezajímavé plky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...