Zničí život dalšímu muži?

Jako moderátorka Kateřina Kristelová (39) podle mnohých opakovaně selhala, a proto se v poslední době vydala po jiné cestě. Má být totiž jednou z investorek v cukrářství svého kamaráda, kterému se má údajně starat i o sociální sítě a komunikovat tak se zákazníky.

Také vás může zajímat ...

Mnozí ale mají obavy o osud podniku, jelikož kromě toho, že nemá Kateřina čistý trestní rejstřík, tak ještě k tomu její jméno rozhodně není něčím, co by mělo zákazníky přilákat. Hrozí tak, že kvůli ní spadne na dno další muž.

Ač totiž její partner Tomáš Řepka (45) tvrdí, že je tou nejlepší ženou, kterou potkal, opak je pravdou. To mu ale dojde nejspíše až během jeho pobytu za mřížemi, který se nezadržitelně blíží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...