Znovu bojuje s anonymem

Beh pro Paraple - Vitkov

Herec a spisovatel Zdeněk Svěrák 82) dostal opravdu krutou ránu od anonymního člověka. Ani po pěti letech se mu nepodařilo zbavit se falešného obvinění, že měl zneužívat děti, které účinkovaly v jeho hudebních pořadech.

Pomluva se tenkrát začala šířit na internetu. Cílem pochybné stránky mělo být zdiskreditování umělce. Svěrák se sám nechal slyšet, že mu toto obvinění mohlo zničit celou kariéru! Policie pro umělce prý nic neudělala, nepomohl tedy ani slavný obličej.

Také vás může zajímat ...

„Na policii mi řekli, že sice mohou prostřednictvím svých lidí přesně zjistit, z jakého konkrétního počítače to bylo napsáno, a mohou se dobrat pachatele,“ popsal sám Svěrák. Strážci zákona ale jedním dechem také dodali, že případ podle nich prý není tak závažný, aby se jím vůbec zabývali.

Svěrák má tak znovu oči pro pláč.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama