Znovu bude doma pouze s manželem.

Jak zvládne další odloučení od svého syna?

estože i hvězdu seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Danu Morávkovou (49) připravila pandemie koronaviru o práci, měla pro ni celá složitá situace i jistá pozitiva. Poslední měsíce trávil v domácnosti, kterou už dlouhé roky sdílí s manželem Petrem Maláskem (56), i její milovaný syn Petr (22).

Starala se o něj jako dřív

Také vás může zajímat ...

Během karantény mu tak vyvářela, jezdili společně na výlety a užívali si, že jsou zase všichni pohromadě. Jenže tomu je konec. Její syn v září znovu odletěl do Velké Británie a Morávkové tak budou muset znovu stačit jen hovory přes internet. „Vím, že si plní sen. Studuje v Británii anglickou literaturu a tvůrčí psaní.

Jsme denně v kontaktu a já vím, že je šťastný,“ prozradila herečka, kterou trochu znepokojilo, že kvůli situaci s koronavirem, musel Petr strávit následující dva týdny v karanténě.

Nastane v její domácnosti ponorka?

Těžko říct, jak Morávková zvládne, že bude s manželem doma znovu sama. Vždyť během karantény přiznala, že se před ní manžel často zavíral do pracovny a prakticky se tak neviděli. Je tak možné, že jí v blízké době znovu dojde, jaká je škoda, už její syn dospívá a brzy ji nebude potřebovat.

Sice na něj může být pyšná a bezesporu, ale na druhou stranu si teď možná říká, že nemusela skončit u jednoho dítěte a mohla jich mít víc. Jenže ačkoli o tom v minulých letech mluvila, nakonec skončilo jen u jednoho. A ačkoli je na syna pyšná a nevyměnila by ho za nic na světě, možná si až teď naplno uvědomuje, jak je to složité, když dítě opustí rodné hnízdo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama