Znovu se setkal s milenkou?

Zpět na místě činu. Jakub Prachař (37) i slovenská herečka Diana Mórová (50) jsou v sedmém nebi. Začala se totiž pět natáčet soutěž Československo má talent, kde oba znovu usednou do porotcovského křesla.

Vyvine se z nevinného flirtování něco vážnějšího?

Také vás může zajímat ...

V minulosti se hojně spekulovalo, jestli tato dvojice nemá náhodou mezi sebou něco víc než jen práci. Jejich vzájemná náklonnost totiž byla až do očí bijící. A nejinak je tomu i nyní. Vypadá to, že dlouhé odloučení jim nedělalo ani trochu dobře a chtějí si teď všechno vynahradit.

Laškování v zákulisí

To, že jsou u toho i ostatní porotci, jim ale zjevně nevadí. Laškování, vtipkování a osahávání je u této dvojice skoro na denním pořádku. Nechybí ani každodenní focení na sociální sítě.

Bude mezi nimi nakonec i něco víc? Diana přednedávnem přiznala, že se po jejím boku momentálně žádný muž neobjevuje. Prachař bude za chvilku zase svobodný muž, rozvod s Agátou Hanychovou (35) už finišuje, v cestě mu již nestojí ani modelka Denisa Dvořáková (28). Vypadá to, že se rýsuje nový páreček.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...