Znovu si prožila rodinnou tragédii

Diváci seriálu Ulice se zatajeným dechem sledovali, jak to dopadne s postavou, kterou hrála Yvetta Blanarovičová (57). V jejím podání byla osudem zkoušená Zdeňka velmi uvěřitelná.

Pro herečku byly ale poslední záběry velmi těžké a jen s největším vypětím zadržovala pláč. V duchu totiž byla se svojí maminkou, kterou potkala velká životní tragédie a Yvetta přiznává, že jí byla inspirací v tom, jak svůj herecký úkol uchopit.

Také vás může zajímat ...
V Ulici si ji diváci zamilovali a ocenili její herecké výkony

„Spojení matka, dcera a nevyléčitelná nemoc mě velmi zasáhlo. Čerpala jsem z toho, že mám krásný vztah s mamkou, která je naštěstí zdravá jak řípa, ale představila jsem si, co by se dělo, kdyby…

Asi jsem možná hrála ji, protože ona překonala, díky rodinné tragédii, velkou bolest a pamatuji si, jak byla silná, jak to vše zvládala,“ zavzpomínala herečka na dobu, kdy zůstaly po smrti jejích dvou bratrů s maminkou úplně samy.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama