Znovu si užívá se svým exmanželem

Dají to společně s Eusebiem zase dohromady?

O osobním životě oblíbené herečce Simony Stašové (65) se toho moc neví. Snaží se ho držet pod pokličkou, a pokud se něco dostane na veřejnost, pak je to obvykle ve spojení s její maminkou Jiřinou Bohdalovou (89).

Té se snažila být nablízku především v době karantény a dávat tak pozor na to, aby byla co nejvíc doma a nevystavovala se zbytečnému riziku nákazy.

Také vás může zajímat ...

Stále ji to táhne k bývalému manželovi

Hodně se snažila ale komunikovat rovněž se svým bývalým manželem Eusebiem Ciccotim (63). S tím ale bohužel pouze na dálku přes internet, jelikož ho koronavir prakticky uvěznil v jeho rodné zemi.

Ačkoli se k němu ale ani během léta, kdy už jsou různá omezení v cestování mírnější, nepodívá, přesto se tváří v tvář střetnou. Simona se totiž pochlubila tím, že se za ní přijede. A jelikož se poměrně dlouho neviděli, je dost možné, že tu nepobude jen pár dní, ale hned několik týdnů.

Teď měla velké starosti o maminku.

Přestěhuje se kvůli ní do Čech?

A není vyloučené, že to mezi nimi začne znovu jiskřit a třeba dají jejich vztahu další šanci. Vždyť se Simona nechala před časem slyšet, že cítí, že tak nějak jeden na druhého zbyli. „My jsme dodneška velcí kamarádi, a dokonce by se skoro dalo říct, že jednou spolu dožijeme,“ prozradila Simona a třeba má pravdu.

A nemusí to nutně znamenat, že se kvůli tomu bude muset přestěhovat do Itálie a nechat tu svou maminku, ale třeba se stane pravý opak. Eusebio bude žít se Simonou v Čechách a do své domovina si občas přiletí na návštěvu.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...