Znovu zamilovaná?

Stala se modelkou a zazářila. A rozhodně to není vtip. Naďa Konvalinková (69) se nedávno zúčastnila módní přehlídky a doslova excelovala.

Všichni přítomní na ní mohli oči nechat. I sama herečka vypadala, že si to náramně užívá. Byla samý úsměv a vtip. Říká se o ní, že si konečně našla nového muže, který by ji na rukou nosil.

Také vás může zajímat ...

Celý život měla totiž na chlapy smůlu. Celé to od-startovala její bývalá láska Oldřich Kaiser (65), po jehož boku si připadala jenom jako použitý hadr.

Ve všem se mu musela podřizovat, a zatímco on si dělal, co chtěl, ona nesměla nic. Dodnes proto Kaiserovi nemůže přijít na jméno.

Navíc se po rozvodu trápila, držela nejrůznější diety a ty jí pak způsobily to, že nakonec zase všech-no přibrala zpátky a už se nemohla nadbytečných kil nikdy zbavit.

Což ji má dodnes trápit. Nyní se ale možná vše obrací k dobrému a herečka nejspíš prožívá období velké zamilovanosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...