Zora Jandová: Krize jí dala dost zabrat

Kdyby se dlouhá léta nevěnovala meditačním technikám, měla by momentální těžké období herečka Zora Jandová (66) ještě horší. Poté, co se před smrtí své maminky o ni dlouho starala, přišly další rány. Manžela, hudebního skladatele Zdeňka Mertu (68), i jejich dceru Ester (18) odvezli nedávno do nemocnice.

Dostala toho nyní naloženo požehnaně

Také vás může zajímat ...

U manžela šlo o operaci ramene, Ester podle hereččiných slov operovali slepé střevo. Herečka byla téměř na zhroucení. Měla strach, že o ně přijde, stejně jako o matku.

Co se stalo?

Smutek ze smrti milovaného člověka trvá zpracovat každému jinak dlouho. Pro Zoru prý bylo ale důležité, že s maminkou byla do poslední chvíle a mohla se o ni postarat. Práce šla stranou, aby s ní mohla být. Slunce v jejím životě se ale přece jen našlo, a to v podobě vnučky. Zora Jandová je totiž od konce roku babičkou, její starší dcera jí nadělila výjimečný dárek.

Tak až se jí oba nemocní uzdraví, energii jí zase dodá nejmladší členka rodiny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...