Zoufale čeká na žádost o ruku

Dvakrát rozvedená Iva Pazderková (38) dlouho vypadala, že po třetí svatbě nijak netouží. Nyní se ale nechala slyšela, že jen čeká, kdy se její přítel, producent Hynek Lorenc, vyjádří. Za poslední roky se prý hodně uklidnila a tak věří, že do třetice by její vztah mohl vyjít.

Také vás může zajímat ...

„Kdybych byla požádána, nebránila bych se,“ uvedla moderátorka, která má za sebou dva rozvody. Naštěstí ani jeden z nich pro ni nebyl nijak traumatizující. Nezbývá tak než doufat, že se producent s nímž se seznámila během natáčení show Tvoje tvář má známý hlas, brzy vysloví a Pazderková znovu oblékne svatební šaty.

A kdo ví, možná se tentokrát dočká i dítěte, po kterém údajně velmi touží.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...