Zoufale hledá partnera

Talentovaná herečka Anna Jiřina Daňhelová (26) se znovu pravidelně objevuje na televizních obrazovkách.

Poté, co se na krátkou dobu mihla v nekonečné Ulici, se totiž zabydlela v Modrém kódu, jenž se, narozdíl od jiných seriálů, nepřestal vysílat ani během karantény způsobené koronavirem. I když mají ale diváci Jiřinu na očích, už nějakou dobu platí, že je bez partnera.

Také vás může zajímat ...
Než se usadila v Modrém kódu, mihla se v Ulici

Naposledy dala „kopačky“ Muži roku Jiřímu Kmoníčkovi (25) a momentálně po svém boku žádného muže nemá. „Doufám, že se brzy nějaký najde. Nechci ale tlačit na pilu,“ říká Daňhelová. Tu už prý život naučil, že kdykoli je člověk v něčem urputný, vše tím spíš zablokuje.

„Nechávám to plynout, teď jsem hodně nadšená z práce,“ dodává herečka, jenž se snaží prosadit i coby zpěvačka a evidentně má tak talentu na rozdávání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...