Zoufale hledá toho pravého!

Erika je velmi energická herečka, ale také žena. Bude jí stačit její nový přítel?

Září v pořadu Tvoje tvář má známý hlas a její kariéra nabírá na obrátkách. Jak to má ERIKA STÁRKOVÁ (36) s láskou?

Poprvé na sebe upoutala pozornost rolí v seriálu MOST!, kde ztvárnila transsexuální Dášu. A v podstatě ze dne na den se z Eriky Stárkové (36) stala hvězda. Pak se po ní sice na chvilku slehla zem, nyní ale jako uragán vtrhla do populárního pěveckého pořadu Tvoje tvář má známý hlas, kde sklízí jeden úspěch za druhým.

Také vás může zajímat ...

Na muže štěstí neměla

Zatímco její starší sestra Lenka (38) už je několik let šťastně vdaná za herce Václava Neužila (41) a mají spolu syna Vincenta (3), Erika takovou kliku zatím neměla. Nic si z toho ale nedělala, věřila totiž, že i k ní se štěstěna obrátí čelem.

Stejně tak to totiž měla i s kariérou. Čas ale plynul a princ na bílém koni stále nepřicházel. O herečce a zpěvačce si tak mnozí měli začít myslet, že dává přednost spíše ženám, se kterými se ve společnosti objevovala. To se změnilo na jaře letošního roku.

Tajila vztah s mladíčkem

Tehdy totiž vyplulo na povrch, že je Stárková čerstvě zamilovaná. Vyvoleným se jí měl stát mladý baskytarista mongolského původu Zaya Ganbold. S ním se měla seznámit v kapele, v níž oba hrají.

Dlouhou dobu se ale měli pouze oťukávat a být přáteli, až nakonec zjistili, že mají víc společného, než si mysleli. A na sociálních sítích to vypadalo, že jde o lásku jako trám.

Herečka se ale snažila mlžit, a tak není úplně jasné, kdy to ti dva vlastně dali dohromady. Jenže v době, kdy tato informace vyplula na povrch, už byla Stárková dávno sama.

Spokojenost jí moc dlouho nevydržela

Před pár týdny totiž přiznala, že se s přítelem před rokem rozešla! Co se ale mezi nimi stalo, prozradit nechtěla. Jedno je ale jisté. To, že jí nevyšel další vztah, ji musí hodně mrzet.

Přece jenom už jí za čtyři roky bude čtyřicet, a když vidí svou sestru, jak si užívá mateřství a úžasného manžela, který ji vynáší až do nebes, zřejmě to pro Eriku musí být hodně bolestný pohled. Zvlášť když sama tvrdí, že chce hned po skončení Tváře založit konečně rodinu.

Kde ale sehnat toho pravého, když se jí až doteď nedařilo najít dlouhodobější vztah? Co ale opravdu stojí za tím, že se Erice ve vztahových záležitostech tak nedaří? Je krásná, úspěšná, zábavná a miluje adrenalin, to přece musí být sen každého muže. Jak se to ale vezme.

Proč je pořád bez partnera?

Není totiž tajemstvím, že herečka překypuje někdy až příliš vysokým sebevědomím, a to už by problém být mohl. Není se ale čemu divit, Erika na sobě neskutečně dřela a rozhodně v životě neměla nic zadarmo.

Navíc mužské pokolení je ve většině případů rádo, když žena jen tak nesedí v koutě a je na sebe pyšná. Stále se ale najdou i tací, kteří by tento fakt jen tak nevydýchali. A jak to tak vypadá, Stárková přesně na tyto typy naráží. Situaci má ještě o to víc ztíženou tím, že nyní její hvězda strmě stoupá vzhůru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...