Zoufale teď touží po dalším miminku

V show Tvoje tvář má známý hlas sice září, ale v soukromí má herečka Zuzana Norisová (40) úplně jiné starosti. Na jednu stranu je pro ni postavení vytouženého domu splněním velkého snu, na druhou tím však oddaluje svůj druhý velký sen.

S partnerem Ondřejem Kovalem (40) a dcerkou Júlií (6) touží, aby se jejich rodina ještě více rozrostla: „Už dlouho. Vím, že druhé dítě po čtyřicítce bych ještě mohla zvládnout. Ale doteď jsme stavěli dům a tatínek byl buď v divadle, nebo na stavbě. Teď už je doma, tak uvidíme.“ Jenže zároveň sama přiznává, že je na domečku pořád spousta práce, protože ještě nemají zdaleka vše dokončené.

Také vás může zajímat ...

Mají sice kde spát, kde jíst, ale to je tak všechno. Herečka prý doufá, že se jim zbytek jim podaří vybudovat postupně. Chce to jen ještě nějaký čas. Jak to tedy nakonec dopadne – bude mít druhé dítě, nebo si nějaký čas počká, až si zařídí nový domov? I když si herečka miminko moc přeje, tak zatím prý bude i nadále vyčkávat.

Jen aby nečekala moc dlouho.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...