Zoufale touží po dětech

Mění se k nepoznání. Herečka ze seriálu Ulice Anežka Rusevová (34) chce evidentně vypadat co nejlépe a dělá pro to vše, co jen může.

Také vás může zajímat ...

Je to ale jen kvůli tomu, aby vypadala na televizních obrazovkách co nejlépe? A nebo je něco pravdy na spekulacích, ze kterých vyplývá, že by ráda založila v dohledné době rodinu? Vždyť o tom, že by ráda našla milujícího partnera, mluvila herečka už před časem a evidentně si potřebu žít ve spokojeném partnerském vztahu stále uvědomuje.

Hodně sportuje i díky svému pejskovi.

Dokonce proto, aby pro svého potenciálního partnera vypadala co nejlépe, začala údajně hubnout. A to by v tom tak byl čert, aby si jí konečně nevšiml nějaký muž, který padne do oka i samotné herečce. Vždyť by si to jistě zasloužila a kdyby byla zamilovaná a opojena láskou, dost možná by se to pozitivně promítlo i do její kariéry.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama