Zoufale touží po novém milenci?

Je snem každého muže, ale je stále sama. Herečka SABINA LAURINOVÁ (48) za sebou má několik nepovedených vztahů a nejspíš to je důvod, proč teď nerandí jen tak s někým.

Krásná blondýnka, na kterou se muži nemohou vynadívat. Řeč není o nikom jiném než o herečce Sabině Laurinové (48), která v seriálu Sestřičky Modrý kód ztvárňuje postavu vrchní sestry Mery.

Také vás může zajímat ...

Laurinová si užívala pracovní prázdniny, které strávila především v ateliéru, kde nový projekt natáčela. Byla tedy v každodenním kontaktu se svými kolegy, jako jsou například Saša Rašilov (48) nebo Marek Němec (39).

Právě s pohledným Markem si hned padli kolem krku. Jsou velkými kamarády a v Modrém kódu je také spojuje společná dějová linka. A podle některých kolegů bylo z jejich očí vidět, že je mezi nimi něco víc než jenom pouhé přátelství.

Sama byla dost dlouho

Sama Laurinová prozradila, že bez Němce by do pokračování seriálu ani nešla. Má pro něj tedy velkou slabost. V minulosti si prošla hned několika vztahy. Asi ten nejznámější byl s rockerem Pepou Vojtkem (55), se kterým má dceru Valentýnu (18).

Herečka s ním strávila několik let a všichni je měli za dokonalý pár – drsný zpěvák a křehká kráska. Nakonec jí ale zbyly jen oči pro pláč.

Vojtek jí měl být nevěrný a jejich vztah se rozpadl. Poté se dala dohromady se stomatologem Karlem Kameníkem (64), se kterým má dceru Maju (12). Ani s ním jí to však nevyšlo.

Není tedy divu, že sympatická blondýnka dlouhou dobu žádnému muži nevěřila, a tak trochu se uzavřela do sebe. Teď ale očividně pomalu znovu otevírá svou ulitu a ještě chce zažít lásku a vášeň.

Má spoustu času na sebe

Její dvě dcery už jsou větší, Valentýna je dokonce čerstvě plnoletá a mladší Maja už má taky svůj vlastní rozum. Najednou už její holčičky nepotřebují tolik péče jako předtím, a maminka tak má víc času sama pro sebe.

V tu chvíli jí asi došlo, že se cítí osamoceně a život bez partnera jí nevyhovuje. Nemá s kým zajít na večeři, do kina, na romantický piknik.

Kamarádky jsou sice fajn, ale přece jen to není ono. Na muže měla Sabina vždy vytříbený vkus a vždy si vybírala samé charismatické a sexy muže, což se jí ale bohužel vždy vymstilo.

V poslední době se ale velmi sblížila s již zmiňovaným Markem Němcem. Mohlo by mezi nimi vzniknout něco víc?

Líbí se jí ženatý muž?

Není pochyb o tom, že Markovi se Sabina jako žena líbí, ale údajně ji ne-vnímá jako nějakou kořist. Koneckonců je dva roky ženatý a do své manželky je tedy pořád velmi zamilovaný.

Mohla by ho ale atraktivní herečka zlomit? Zdá se, že u něho zrovna moc nepochodí, má své zásady a nechce si rozvrátit manželství.

Nicméně místo něj čeká na Laurinovou v řadě stovka dalších mužů, kteří ji obdivují. Co když dá šanci někomu úplně novému? To by pro herečku bylo zároveň i velké dobrodružství.

Ctitelé jí nedají spát

Denně má herečka dostávat spoustu milostných dopisů, zpráv na sociálních sítích a někteří muži mají být dokonce tak odvážní, že ji oslovují přímo na ulici.

„Občas to někdo zkouší, testuje, zda bych mu třeba zvládla poskytnout první pomoc,“ svěřila se se smíchem v jednom z rozhovorů.

Bude konečně šťastná?

Dokonce i její dcery si z celého srdce přejí, aby měla jejich milovaná maminka zase radost ze života. Co se týče nového partnera, tak má u nich plnou podporu.

Samozřejmě o ni jistě mají také strach, aby zase nenarazila na někoho, kdo jí nakonec opět zlomí srdce. Sabina zase určitě chce, aby si její potenciální partner rozuměl s jejími potomky.

Kdyby to v tomto směru neklapalo, s největší pravděpodobností by následoval okamžitý rozchod. Uvidíme, jak se její příběh lásky nakonec vyvine. Budeme jí držet palce, aby našla toho pravého

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...