Zoufalství s muži nebere konce

Přesto, že je Martina Randová (47) krásná a úspěšná žena, muži se kolem ní z nějakého zvláštního důvodu příliš netočí. Dokonce se prý ani neschovává před veřejností a často vyráží do společnosti s vírou, že snad tentokrát narazí na toho pravého.

Jenže roky plynou a ona je stále sama. Dlouho tvrdila, že naději neztrácí a stále věří, že se muže svého života dočká. Šanci na vlastní dítě už prošvihla, tak by ráda alespoň toho životního partnera. Dočká se takového vztahu,nebo se bude muset smířit se samotou a opuštěním?

Také vás může zajímat ...

Nikdo jí už prý nechce Asi jen málokdo by se divil, kdyby si herečka nepokládala stále dokola tu samou otázku, kde dělá chybu, že je stále sama.

Její vrstevnice i kolegyně mají ve většině případů manžele, děti nebo milence. Jen ona stále nic. Nebýt role v Ordinaci v růžové zahradě 2, dost možná by nikdy ani neoblékla svatební šaty. Martina je milá, krásná a sympatická, přesto o ni muži ani nezavadí.

Představitelka Heluš poněkud odevzdaně tvrdí: „Mě nikdo nechce. Myslím si, že to s chlapama moc neumím.“ Kde je tedy chyba? Nemá dobrý odhad Hlavní problém vidí Randová v tom, že se pravidelně zamiluje do toho nepravého anebo třeba nevycítí, že by o ni měl muž zájem.

Podobně to mělo být i v případě kolegy Martina Zounara (52), do kterého se měla zamilovat, ale on o ní zájem neměl. Herečka nemá už na muže žádné velké nároky. Říká, že je celkem jedno jaký bude, hlavní je, aby jí měl rád.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...