Zoufalý Petr Janda: Jeho miláček zmizel!

Milovaný člen rodiny zmizel z vily rockera Petra Jandy (72) v Hradcích u Stříbrné Skalice, což zpěváka dohnalo k velkým slzám!

Oním členem rodiny je fenka „jorkšíra“ Anička, ve které se navzdory jejímu pokročilému věku ozvala toulavá krev. Situace byla kritická, s hledáním mu pomáhala i dcera Marta Jandová (42): „Anička je už hodně stará, skoro slepá a hlavně těžce nemocná. Smí jíst jen přísně dietní stravu. Normální žrádlo by ji mohlo zabít! Vraťte nám ji!“ Prosil nešťastný rocker s celou rodinou.

Na své bezpečnostní kameře totiž viděl, jak jeho pejska našla v polích kolem domu rodinka výletníků a snad v domnění, že pejsek je zatoulaný, si ho vzala ho s sebou. Drama mělo nakonec šťastný konec!

Také vás může zajímat ...

Zmíněná rodina si pátrání na internetu všimla a malou Aničku Jandovým nakonec vrátila.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...