Zoufalý Redford přišel o svého syna!

Tohle by neměl zažít žádný rodič. Hollywoodská legenda Robert Redford (84) se topí v slzách. Zemřel mu milovaný syn James Redford (†58). Po dvou transplantacích jater podlehl rakovině a v polovině října zemřel ve svém domě v Kalifornii.

Také vás může zajímat ...

Redford přiznal, že smutek je v případě úmrtí dítěte nepopsatelný. Jeho syn byl navíc velmi úspěšný muž a spolu s tátou byli skvělý tvůrčí tým. Trpěl tři desítky let těžkým a nevyléčitelným chronickým onemocněním jater, kvůli němuž podstoupil dvě transplantace.

Rakovinu mu zjistili loni v listopadu. James Redford byl druhý nejstarší ze čtyř dětí. Otcovu úspěšnou hollywoodskou kariéru následoval jen částečně. Věnoval se režii, scenáristice a produkci. S manželkou Kyle měl dvě děti, Lenu a Dylana.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...