Zounar dostal od partnerky drsnou nakládačku

Zničené drahé obrazy a sklo, které létalo vzduchem. Přesně takovým nebezpečím si musel projít známý český herec Martin Zounar (51), kterého diváci nejvíce znají v bílém plášti z nekonečného nováckého seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.

Pustila se totiž do něho přímo na place jeho seriálová láska Martina Randová (46) a Martin z drsné scény bohužel nevyšel bez újmy na zdraví. „Bylo to hrozně zábavný natáčení, pro mě určitě, pro Martina nevím.

Také vás může zajímat ...

Omlátila jsem o něj tři obrazy,“ vzpomíná se škodolibým smíchem Martina alias Heluš. Představiteli nezaměnitelného doktora Boba Švarce ale tolik do smíchu nebylo, protože plátna byla poměrně pevná a třetí v pořadí o hercovu hlavu dokonce prasklo. Martin sice později prozradil, že obraz byl předem naříznutý, ale stejně celý zrudl a tvářil se ublíženě.

Domyslel si totiž, jak by asi dopadl, kdyby po něm letěla i váza, kterou Martina dostala do ruky potom a trefila se přímo do hledáčku kamery.

Technici z toho velkou radost rozhodně neměli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama