Zounara zmrzačili v Přístavu!

Berounskou nemocnicí se belhá zkroucená, avšak pacientům povědomá postava: jde o herce Martina Zounara (49), který sem dojíždí na léčení páteře.

Rehabilitace mu pomáhá jen velmi pomalu. Co se mu stalo? Utrpěl vážný úraz při natáčení nekonečného seriálu Přístav. „Stalo se to během scény, kdy na něj naskočila kolegyně. Martin okamžitě zakřičel, že mu prasklo v zádech,“ sdělil svědek ze štábu.

Tou kolegyní byla Alžběta Stanková (37), která zjevně zapomněla, že už není štíhlou tínedžerkou Buginou z filmu Rebelové a Martin není mladým vojínem z Chlapců a chlapů. Alžbětino hopnutí odnesl vyhřezlou ploténkou, kterou si léčí intenzívní terapií v Berouně, která ovšem není levná! Za den i s ubytováním zaplatí 1500 Kč!

Také vás může zajímat ...

To se mu ten rozjuchaný Přístav tedy pěkně vyplatil!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...