Zpátky už ho nechce

Zatímco Lucie Hunčárová (34) si po rozchodu se známým italským kuchařem Emanuelem Ridim (46) užívá po boku své nové lásky na dovolené v Chorvatsku, její bývalý přítel, oblíbený tanečník ze soutěže StarDance Jan Onder (35), zuří.

Prožívá totiž skutečně smolná léta. Údajně ho chtějí z letošního ročníku soutěže vyštípat. Měl si na něj stěžovat jeden z účastníků, konkrétně rybář Jakub Vágner (38). O co přesně šlo, ale známo není.

Také vás může zajímat ...

Pro Ondera by však vyhazov znamenal obrovský malér. Jen díky svému účinkování v televizi je tak populární a dostává lukrativní kšefty. A aby toho nebylo málo, ke konci minulého roku se měl svou bývalou partnerku snažit přesvědčit, aby se k němu vrátila, protože ji stále miluje.

Ta už ale na návrat k expartnerovi nemá vůbec pomyšlení. Tanečnice si má totiž myslet, že má rozhodně na víc. A nejspíš má pravdu, o muže opravdu nouzi ani trochu nemá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...