Zpěvačka doplatila na chalupu

Pořídit si chalupu nemusí být vůbec špatný nápad, jde o to kde a v jakém stavu. Zpěvačka Monika Absolonová (43) s manželem Tomášem Hornou (39) vybírala čtyři roky a údajně viděla 300 chalup, než si vybrala ruinu, jejíž polohu neprozradila, ale bude patrně od Prahy směrem na Brno.

Také vás může zajímat ...

Momentálně shání razítka pro nutnou rekonstrukci, ale za sebou už má první kultivační počin – uvnitř se rozhodla vymalovat. Po celodenním snažení, a dokonce balancování na štaflích za zpěvu písně Už troubějí na horách jeleni měla víc běloby na sobě než na zdi, a ke všemu si přitom v nevytopené nemovitosti uhnala zánět průdušnice.

No, nějak se začít musí, ale natěšená zpěvačka učiní asi nejlépe, když utlumí nadšení a práce odloží na jaro. Monika odhaduje dobu rekonstrukce, když bude práce, a tudíž i přísun peněz, asi na tři roky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...