Zpěvačka nedokázala lhát lidem kolem sebe

Finale Muz roku 2017 v Nachode - vitezem se stal Matyas Hlozek, syn zpevaka Standy Hlozka.

Muzikálová zpěvačka Hanka Křížková (61) měla kdysi strach o svou budoucnost, a tak se odvážně pustila do podnikání. Bohužel brzy zjistila, že to nebude tak jednoduché, jak si zpočátku představovala.

Hanka Křížková (61) se, stejně jako mnoho jejích kolegů, obávala, že ji zpěv nemusí živit věčně. Proto se chtěla podle jejich vzoru pustit do odvážného podnikání. Doufala totiž, že si takto může něco přivydělat.

Také vás může zajímat ...

Hledala nějakou nenáročnou práci Jenže její představy byly patrně velmi naivní. Křížková totiž hledala práci, která by ji neomezovala časově, nebyla fyzicky náročná a při níž by jí mohla pomoci její známá tvář.

Proto její volba padla na pojišťovnictví. Nadšená Hanka absolvovala náročné školení a poctivě se naučila všechno o produktech, které měla svým klientům nabízet. Zpěvačka začala tím, že oslovovala své známé a rodinné příslušníky.

Neměla na to žaludek „Tam jsem se otrkala, nabyla potřebnou praxi a tím pádem si víc věřila,“ neskrývala své počáteční nadšení Křížková. Bohužel, Hanka krátce nato zjistila, že věci nejsou tak růžové, jak se jí na první pohled zdálo.

Vždyť v případě firmy, pro kterou pracovala, platilo heslo, že účel světí prostředky. „Což v praxi znamenalo pozměňování určitých skutečností,“ přiznala později zpěvačka a dodala, že ona na něco takového neměla žaludek.

Její sen se brzy rozplynul V tu ránu jí ale bylo jasné, že se její sen o lehce nabytých penězích rozplynul. Křížková totiž pochopila, že u pojišťovnictví nemůže zůstat. Vše bylo o to horší, že si spočítala, že jí činnost vynášela sotva čtyři tisíce korun měsíčně.

Když si navíc uvědomila, že všechny reklamní předměty, které rozdávala klientům, platila ze svého, bylo jí jasné, že je konec. „Mně to přišlo jako dobrý nápad, mít po ruce vždy nějaký ten dáreček, a tak jsem rozdávala a nakupovala, a pak zase rozdávala,“ práskla na sebe.

Měli ji jen do počtu Zřejmě to pochopil i šéf pobočky, pro kterou Křížková tehdy pracovala. Ten jí totiž několikrát řekl, že ji tam mají jen na ozdobu nebo do počtu, protože nikdy žádné zisky nevykazovala.

„Řeknu vám, raději se budu držet svého kopyta, podnikání mě navždycky pustilo,“ uzavřela tuto smutnou kapitolu svého života Hanka Křížková.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...