Zpěvačka si myslela, že se nedožije padesáti let

Jedna z našich nejlepších zpěvaček, sympatická Hana Zagorová (73), se už několikrát ocitla na hranici života a smrti. Poprvé se tak stalo, když ještě jako mladičká dívka studovala herectví. Jedna nemoc vystřídala druhou Hanka tehdy onemocněla tuberkulózou a následujícího půl roku strávila v nemocnici.

Ihned po svém propuštění se však naplno vrhla do práce. Zpívala jako o život, takže se z ní v Ostravském studiu brzy stala velká hvězda. Snad právě kvůli obrovskému pracovnímu nasazení Hance vypovědělo zdraví podruhé.

Také vás může zajímat ...

Když začala krvácet, verdikt lékařů byl nemilosrdný. Připadala si jako upír Hanka měla závažné onemocnění, které způsobilo, že se jí rozpadaly červené krvinky, a ona byla odkázaná na pravidelné transfúze.

Bez těch se neobešla mnoho dalších let. V té době se novinářům svěřila, že si občas připadá jako upír. Chřadne, bledne a je smutná, dokud nedostane další transfúzi. Pak už se zase cítí báječně. V té době si Zagorová myslela, že se vinou svého zdravotního stavu nedožije ani padesáti let.

Snad právě proto zkoušela i alternativní léčbu. Brzy tak našla léčitele, který jí sice nesliboval zázraky, zároveň ale doufal, že jí bude moci alespoň částečně pomoci. Léčitel jí dokázal pomoci Na jeho radu pak Hanka pila až sedm bylinných čajů denně a výsledek se dostavil.

Začalo jí být lépe, a dokonce několik let chodila do nemocnice pouze na kontrolu. Přesto se zpěvačka naučila žít s možným rizikem, že se nemoc vrátí, a svůj osud přijímala s velkým klidem a odvahou. Jediné, co ji skutečně mrzelo, byl fakt, že jí lékaři zakázali otěhotnět.

Vhledem k léčbě, kterou podstupovala, by se totiž její dítě narodilo vážně postižené. Je znovu nemocná? Hance navíc nevyšla ani adopce, na kterou se tak těšila. I přes toto velké zklamání jsou zpěvačka a její milovaný manžel, operní zpěvák Štefan Margita (63), spolu šťastní.

Dokonce i nyní, když se šušká, že se Hance nemoc vrátila, a ona musí znovu docházet do nemocnice na transfúze..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...